Про бренд
КОНТАКТИ
Бренд AS - стартери, генератори та компоненти виробництва і дистрибуції польської компанії AS-PL.
Пропозиція

Пропозиція бренду AS включає агрегати, запчастини та компоненти для вантажних, легкових автомобілів, водомоторної техніки, сільськогосподарської спецтехніки, промислової спецтехніки та мототехніки.

Бренд AS постачається у більш ніж 50 країн світу, що є доказом надійності та конкурентоздатності бренду. Товарна пропозиція компанії включає понад 15 000 груп продуктів, які відповідають близько 200 000 товарним найменуванням, що гарантує клієнтам широкий вибір товарів, починаючи від оригінальних запчастин і закінчуючи замінниками за конкурентними цінами.

В асортименті бренду AS три товарні лінії:
Це пропозиція для Клієнтів, які шукають оптимальне співвідношення ціна - якість.
Це абсолютна безвідмовність і надійність запуску, яка гарантується маркою AS.
Це продукт світового класу від оригінальних виробників (Original Equipment Manufacturer), таких як Valeo, Bosch, Denso та інших. До лінійки належать також регенеровані стартери та генератори, до складу яких входять 80% компонентів від оригінальних виробників
Контроль якості

Продукція компанії проходить сувору процедуру тестування та відповідає найвищим вимогам у сфері монтажу та технічних параметрів. Постачання надійних товарів, що відповідають актуальним ринковим очікуванням та виготовляються з використанням сучасних технологій, це найголовніша ціль AS-PL, що одночасно є місією підприємства.

Результатом діяльності, спрямованої на виготовлення пристроїв найвищої якості, було впровадження у 2018 році системи управління якістю відповідно до вимог ISO 9001:2015. Отриманий сертифікат є підтвердженням того, що діяльність організації не лише відповідає стандартам якості, а й контрольованим чином впливає на природне середовище.

Усі генератори та стартери, що пропонуються фірмою, тестуються спеціальними машинами, а результати тестів додаються до пропонованих товарів.


До ваших послуг - онлайн-каталог, що передбачає легкий та зручний пошук необхідних запчастин. Каталог можна знайти за адресою: as-catalog.com та as.ua

Місія Компанії

Постачання товарів найвищої якості відповідно до ринкових очікувань з застосуванням сучасних технологій.