0800 21-4343
 
ПРО КОМПАНІЮ
Наша компанія постійно слідкує за тенденціями та розвитком ринку стартерів та генераторів в Україні, тому ми прагнемо завжди тримати в наявності на складі компанії найпоширеніші позиції.

Спеціалісти компанії завжди нададуть Вам кваліфіковане та швидке обслуговування, допоможуть у підборі агрегатів та компонентів за допомогою сучасних інструментів пошуку.

Наші знання підкріплені щоденним доступом до технічної бази знань мережі сервісів ReСтарт, яка вже 20 років спеціалізується на обслугованні та ремонтах стартерів та генераторів.


Наш багатофункціональний сайт щоденно оновлюється і ми із задоволенням доповнимо його Вашою технічною інформацією.
Пропозиція
Продукція бренду AS постачається у більш ніж 50 країн світу, що є доказом надійності та конкурентоздатності бренду. Товарна пропозиція компанії включає понад 15 000 груп продуктів, які відповідають близько 200 000 товарним найменуванням, що гарантує клієнтам широкий вибір товарів, починаючи від оригінальних запчастин і закінчуючи замінниками за конкурентними цінами.
Пропозиція включає запчастини та компоненти для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин, водномоторної техніки, мотоциклів та для промислового ринку.
Це пропозиція для Клієнтів, які шукають оптимальне співвідношення ціна - якість.
Це абсолютна безвідмовність і надійність запуску, яка гарантується маркою AS.
Це продукт світового класу від оригінальних виробників (Original Equipment Manufacturer), таких як Valeo, Bosch, Denso та інших. До лінійки належать також регенеровані стартери та генератори, до складу яких входять 80% компонентів від оригінальних виробників
Контроль якості
Продукція під брендом AS проходить сувору процедуру тестування з метою контролю та підвищення якості запропонованих компанією товарів. Під час тестування використовуються інноваційні рішення та використовуються спеціальні машини канадської фірми D&V Electronics (ST-16, ST-24, ST-116, ALT-98, ALT-198) та нідерландської фірми Motoplat, що тестують нашу продукцію з метою контролю та підвищення якості пропонованих компанією товарів. Результатом діяльності, спрямованої на виготовлення продукції найвищої якості, було впровадження у 2015 році системи управління якістю відповідно до вимог ISO 9001:2008. Отриманий сертифікат є підтвердженням того, що діяльність організації не лише відповідає стандартам якості, а й контролює вплив на природне середовище.
Онлайн-каталог
Щоб задовольнити потреби та очікування наших Клієнтів, було створено інтернет-каталог, що передбачає легкий та зручний пошук необхідних запчастин. Його можна знайти за адресою: as-catalog.com та на сайті as-ua.com

Піклуючись про природне середовище, компанія відмовилася від друкованих каталогів. Доступним є також спеціальний мобільний додаток - AS-PL Catalogue, який спрощує підбір відповідних компонентів. Можна його завантажити в магазинах Google Play™ i App Store®. Марка "AS" також наявна у каталозі TecDoc™* під назвою AS-PL.

Співпраця з нами – річ проста.


Вам потрібно зробити лише 5 кроків назустріч нам:
  • обов'язкова реєстрація на сайті ;
  • наявність робочого e-mail та контактного телефону;
  • порядність у оплаті;
  • нерозголошення інформації;
  • руді вуса та борода. Ну, це жарт!